W środę 18 kwietnia br. rozpoczynamy trzydniowe egzaminy gimnazjalne. Trzecioklasistom życzymy powodzenia!

We wtorek 17 kwietnia br. nasza szkoła upamietniła ofiary Zbrodni Katyńskiej. Gimnazjaliści zaprezentowali program artystyczny, w którym przypomnieli tragiczne wydarzenia z 1940 roku. Apel przygotowali uczniowie klasy IIb, członkowie zespołu muzycznego „W drodze” oraz nauczyciele: Wiesława Sokołowska, Agnieszka Szczepłocka, Iwona Onufrijuk, Joanna Golec.

W środę 21 marca br. przywitaliśmy wiosnę. Samorząd Szkoły z p. Agnieszką Szczepłocką zorganizował z tej okazji "Wiosenny Playback Show". Tego dnia gościliśmy u nas: Sławomira, Krzysztofa Krawczyka, Whitney Houston oraz zespoły: „Republikę”, „Poparzeni kawa trzy” i „Boney M”:) Występy oceniało jury w składzie: p. Anna Sęk, p. Anetta Wardak, p. Wioletta Wolak oraz p. Dariusz Kaczmarczyk. Wszystkie klasy zaprezentowały się znakomicie.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasy IIIA („Gdzie oni są?”), IIIB („I wanna dance”) i IIIC („Daddy cool”)

II miejsce – klasy: IIA („Mój przyjacielu”), IIB („Byłaś dla mnie wszystkim”), i IIC („Miłość w Zakopanem”).

Szczegóły wkrótce w galerii.

Zdjęcia /Norbert IIB/

Antonina Żyndul (IIIc) i Emil Kisielewicz (IIIc) – laureatami wojewódzkich konkursów kuratoryjnych! Tosia zdobyła wymaganą ilość punktów w konkursie z języka angielskiego i tym samym została zwolniona z 3.dnia egzaminu gimnazjalnego (20 kwietnia br.). Emil został laureatem dwóch konkursów – z matematyki i fizyki. Nie będzie pisał testów w 2.dniu egzaminu (19 kwietnia br.). Gratulujemy uczniom i ich opiekunom: p. Danieli Kuzyk, p. Teresie Krysiuk, p. Januszowi Milanowi i p. Wiesławowi Milanowi!