foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

       Dnia 26 V 2017 roku (piątek) o godzinie 8:00 odbyła się impreza klas pierwszych pt. "Masterchef Gimnazjalista" .

Komisja w składzie p. Joanna Golec i p.Aneta Tymrowska-Wardak oceniała zmagania uczniów w wielu dyscyplinach. Pierwsza konkurencja sprawdzała zdolności manualne w przygotowaniu śniadania. Trudno było wybrać zwycięzcę, gdyż wszystkie śniadania wyglądały bardzo smakowicie! Uczestniczki poczęstowały posiłkiem swoje klasy. Drugą konkurencją były "Literaki" sławne z programu "Kocham Cię Polsko!". Wszystkie klasy poradziły sobie wyśmienicie. Kolejna zadanie to próba zmysłów w rozpoznawaniu przypraw. Najlepiej poradziła sobie klasa IB . Ostatnią konkurencją był quiz oraz piramida żywienia. Tu najlepsza okazała się klasa IC 12/15pkt .

Każda drużyna za udział w zabawie dostała pamiątkowy dyplom oraz ryzę papieru. Sponsorami imprezy byli: Dyrektor szkoły p. Janusz Milan, Urząd Miasta i Gminy oraz Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Nad organizacją czuwały panie Małgorzata Szatanek i Agnieszka Karwecka wraz z uczennicami II klasy. /opr. Wiktoria Worek IIIA/

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.