foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

W piątek 9 czerwca odbyła się w naszej gminie uroczystość zakończenia XIX Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny. Młodzież z tej okazji przygotowała krótki program artystyczny. Ogłoszono także wyniki konkursu. Zwycięzcy konkursu literackiego pt. "Najstarsza fotografia w albumie" i "Czego nauczyli mnie mama i tata" to: 1. Izabela Tyrawska (IIIB) 2. Dominika Szewczuk (IIB) 3. Zofia Sęk (IB) Wyróżnieni: Weronika Piekut, Natalia Piekut, Dominika Nahańska, Oksana Kozak, Dominika Borkowska, Julia Wolanicka i Julia Kołakowska. Główną nagrodę w konkursie na fraszkę pt. "Żyję kolorowo - bezalkoholowo" zdobyła Natalia Gurzyńska, a wyróżnione zostały prace: Klaudii Kutryb i Małgorzaty Krupy. Gratulujemy! (Julia Klepczyńska)

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.