foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

W czwartek 22 czerwca br. w gimnazjum odbyło się w uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich: IIIA (wychowawca Dariusz Kaczmarczyk), IIIB (Agnieszka Szczepłocka) i IIIC (Roman Sztop). Uroczystość rozpoczęła się pięknym polonezem. Następnie Janusz Milan, dyrektor gimnazjum przywitał licznych gości. Trzecioklasiści uroczyście przekazali sztandar drugoklasistom. Następnie zostały wręczone nagrody za wysokie wyniki w nauce i działalność artystyczną oraz sportową. Uczeń klasy IIIB Jakub Szulc otrzymał Nagrodę Burmistrza Pieniężna "Złoty Absolwent 2017" za bardzo wysokie wyniki w nauce. Wyróżniony został także nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Kaczmarczyk za sukcesy w sporcie. Obie nagrody wręczył Daniel Piotrkowski, sekretarz gminy. Wszystkich wyróżnionych nagrodzono oklaskami. W drugiej części uczniowie zaprezentowali krótki występ kabaretowy, który bardzo spodobał się publiczności.

Copyright © 2018 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.