foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

We wtorek 10 X br. na Stadionie Miejskim w Pieniężnie odbyły się eliminacje do mistrzostw powiatu braniewskiego w piłce nożnej chłopców.

Pogoda nie sprzyjała naszym piłkarzom, ale „dali radę” i zajęli 2.miejsce, awansując do finału powiatu, który odbędzie się 26 X br. w Braniewie. Zwycięstwo odnieśli gimnazjaliści z Wilcząt. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny: Wilczęta, Płoskinia, Lipowina i Pieniężno. Skład naszej drużyny: J. Pilucik, M. Dąbrowski, K. Sosnowski, S. Jurczak, Sz. Bieryndo, M. Zawadzki, A. Rzymski, O. Piłat, K. Kowal, B. Kucharski, S. Ostrowski, K. Grygieńcza. Trener: p. Dariusz Kaczmarczyk.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! /Julia K. IIIc/

Copyright © 2018 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.