foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

     W czwartek 16 października br. nasze Gimnazjum świętowało dwa wydarzenia: Dzień Komisji Edukacji Narodowej oraz Dzień Patrona - Jana Pawła II.

    Na początku uroczystości dyrektor Gimnazjum pan Janusz Milan przywitał wszystkich gości zebranych w sali kolumnowej w nowym budynku szkoły. Podziękował nauczycielom oraz pracownikom obsługi za wysiłek włożony w wychowanie gimnazjalistów i wręczył nagrody. Życzenia pedagogom złożył także burmistrz Pieniężna pan Kazimierz Kiejdo, który docenił i nagrodził pracę dyrektora Janusza Milana. Głos zabrała również pani Justyna Dawidowicz, przewodnicząca Rady Rodziców, która podziękowała wszystkim wychowawcom.

   ,,Idźmy naprzód z nadzieją” – tak brzmiał tytuł programu artystycznego poświęconego Patronowi przygotowanego przez panie Agnieszkę Szczepłocką i Annę Januszko. Po wzruszającym koncercie Samorząd Szkolny wręczył wszystkim pracownikom szkoły symboliczne róże. Apel zakończył się krótkim przedstawieniem kabaretowym w wykonaniu uczniów klas drugich. Przygotowany w ramach zajęć artystycznych prowadzonych przez panią Monikę Trukawkę program rozbawił zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Inscenizacja w żartobliwy sposób pokazała różne scenki ze szkolnej codzienności.

    Organizatorami apelu byli: p. A. Kisielewicz, p. R. Sztop, p. M. Trukawka, p. A. Wardak. /opr. Natalia Nisiewicz IIIC /

Copyright © 2018 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.