foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

 

W naszym gimnazjum przez cały semestr prowadzona była akcja ekologiczna, która miał na celu zebranie jak największej ilości zużytych baterii. Każda klasa w przez okres od września 2011 do stycznia 2012 roku zbierała je  w specjalnie do tego przygotowanych pojemnikach. Dnia 13 stycznia nastąpiło podsumowanie akcji.  Baterie zostały przeliczone i odpowiednio przygotowane do odbioru przez firmę recyklingową Reba.

Kampania ta będzie brana pod uwagę w rankingu na „Klasę Roku”.

Liczeniem baterii zajmowali się członkowie Samorządu Szkolnego (Grzegorz Woźny, Roksana Bagan, Dominika Malko) wspomagani przez uczennicę klasy II B  Joannę Woźną. Nad prawidłowym przebiegiem  liczenia czuwała pani Katarzyna Drobenko.  Razem zebraliśmy 1517 sztuk.

Zbiórka baterii jest jednym z wielu działań na rzecz ochrony środowiska podejmowanych przez naszą szkołę

Koordynatorem akcji była pani Wioletta Wolak.

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.