foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

        W środę 18.10 br. na braniewskim Orliku odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt.

        W turnieju brało udział 5 drużyn. Nasze piłkarki zdobyły 1. miejsce i awansowały dalej.  - Strzeliłyśmy ogółem 10 bramek, a straciłyśmy 2. Na pewno była to zasługa bramkarza, ale również niezawodnej obrony, przez którą nie mogły przejść przeciwniczki - mówi grająca w defensywie Weronika Bieryndo. Turniej odbył się w przyjemnej atmosferze i zostały zachowane zasady fair play. Skład naszej drużyny: J. Dawidowicz, T.Żyndul, W.Bieryndo, I.Nowak, W.Chociej, O.Sadżuga, M.Krzemińska, N.Kowal i J.Klepczyńska. Trener p. D. Kaczmarczyk.

 

 

Wyniki turnieju:

1.Pieniężno (awans)

2.Braniewo nr 2 (awans)

3.Lipowina

4.Braniewo nr 1

5.Płoskinia

           Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! /Julia K. III c/

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.