foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

W środę 21 marca br. przywitaliśmy wiosnę. Samorząd Szkoły z p. Agnieszką Szczepłocką zorganizował z tej okazji "Wiosenny Playback Show". Tego dnia gościliśmy u nas: Sławomira, Krzysztofa Krawczyka, Whitney Houston oraz zespoły: „Republikę”, „Poparzeni kawa trzy” i „Boney M”:) Występy oceniało jury w składzie: p. Anna Sęk, p. Anetta Wardak, p. Wioletta Wolak oraz p. Dariusz Kaczmarczyk. Wszystkie klasy zaprezentowały się znakomicie.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasy IIIA („Gdzie oni są?”), IIIB („I wanna dance”) i IIIC („Daddy cool”)

II miejsce – klasy: IIA („Mój przyjacielu”), IIB („Byłaś dla mnie wszystkim”), i IIC („Miłość w Zakopanem”).

Szczegóły wkrótce w galerii.

Zdjęcia /Norbert Tabor IIB/ 

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.