foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

     Rozpoczęty 3 września br. rok szkolny 2018/2019 jest szczególny dla gimnazjów. Naukę rozpoczął ostatni rocznik gimnazjalistów. Przypomniał o tym p. dyrektor Janusz Milan, witając 43 trzecioklasistów. P. Kazimierz Kiejdo burmistrz Pieniężna przekazał uczniom życzenia wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy, a pedagogom - sił i cierpliwości. Uwagę na czyhające niebezpieczeństwa związane z dopalaczami zwrócił młodzieży dzielnicowy p. Paweł Białkowski . Po apelu uczniowie udali się do swoich klas, aby zapoznać się z planem najbliższych lekcji.

     Na pocieszenie warto dodać - wakacje już 21 czerwca 2019 r.!

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.