foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

Trzecioklasistki Julia Lichołat i Roksana Orkwiszewska wzięły udział w biegu „Tropem Wilczym”, który odbył się w niedzielę 3 marca na terenie Rezerwatu Doliny Rzeki Wałszy.

W biegu wzięło udział ponad 150 zawodników. Julia akompaniowała także zespołowi „W drodze”, który zaprezentował dwie pieśni patriotyczne. Od 2013 r. bieg "Tropem Wilczym" jest jednym ze sposobów oddawania hołdu Żołnierzom Niezłomnym, którzy po zakończeniu II wojny światowej dalej walczyli o niepodległość, działając w podziemiu antykomunistycznym.

Nasza Gmina razem z Miejskim Domem Kultury organizuje ten bieg już po raz czwarty.

galeria

 

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.