foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia. S.J. Lec

Gimnazjum Publiczne

im. Jana Pawła II w Pieniężnie

O godzinie 9:00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny 2019. Przystąpiło do niego 42 uczniów ostatniej klasy Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Pieniężnie.

Gimnazjaliści zmierzą się najpierw z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie. Na rozwiązanie uczniowie będą mieli 60 minut. Potem nastąpi krótka przerwa, a tuż po niej odbędzie się egzamin gimnazjalny z języka polskiego. Ta część potrwa 90 minut. W czwartek uczniowie zdają egzamin z matematyki i przedmiotów przyrodniczych, a w piątek - z języków obcych (część podstawowa i rozszerzona).

Życzymy powodzenia!

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.