Julia Lichołat wzięła udział w uroczystym koncercie kolęd, który odbył się w niedzielę 13 stycznia w braniewskiej Bazylice Mniejszej. Uczennica zaprezentował utwór "Cicha noc" i towarzyszyła w śpiewie zespołowi "W drodze" ze Szkoły Podstawowej z Pieniężnie. Tego dnia kolędy zaprezentowali wszyscy laureaci konkursu "Kolędy i Pastorałki" zorganizowanego przez Braniewskie Centrum Kultury.

Julia Lichołat (IIIB) zajęła I miejsce (kategoria: szkoły ponadpodstawowe) w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Braniewskie Centrum Kultury. Julia przygotowała utwór "Cicha noc". Gratulujemy!

W czwartek 6 grudnia gimnazjalistów odwiedził św. Mikołaj w asyście rozśpiewanych krasnali i aniołów. Zamiast rózgi zostawił cukierki:).

W poniedziałek 26 listopada br. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wspólnie obchodzili andrzejki.

O integrację i atmosferę zabawy zadbali gimnazjaliści (Julia, Norbert, Roksana, Ola, Kuba, Michał, Martyna, Zosia) i ósmoklasiści (Maciek), którzy prowadzili liczne konkursy. Samorządy szkół (pod opieką p. Anny Maczugi, p. Joanny Golec i p.Dariusza Kaczmarczyka) zadbały o kącik kulinarny (ciasta były wyśmienite). W atmosferę wieczoru andrzejkowego wprowadzała piękna dekoracja sali kolumnowej przygotowana przez uczniów klas VIII i gimnazjum (z pomocą p. Małgorzaty Czaplińskiej).

Następna zabawa za rok!

Copyright © 2019 Gimnazjum Publiczne w Pieniężnie im. Jana Pawła II Rights Reserved.